Początek naszej działalności sięga 1912 roku. Rzemiosło obróbki drzewa jest przekazywane z pokolenia na pokolenie przy ciągłym rozwoju i użyciu coraz to nowszych technologii.

Firma z Tradycja

Firma F.H.U PIOTR PYRZ zlokalizowana w Kasince Małej (Małopolska) założona została przez Piotra Pyrza. Firma Istnieje na rynku drzewnym od początku lat 90-tych. W tym okresie zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w produkcji tarcicy. Surowiec drzewny, który dostarczamy pochodzi z lasów o prawidłowej gospodarce. Nasze doświadczenie w przecieraniu drewna oraz przemyślane inwestycje pozwalają zrealizować praktycznie każde zlecenie według potrzeb i wymagań klienta.
Szczególny nacisk kładziemy na indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam wyjść naprzeciw jego potrzebom i wymaganiom. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta wynikające z profesjonalnej obsługi oraz oferowanie usług na miarę potrzeb.

Właściciel Firmy

Piotr Pyrz

Swój fach zawdzięczam mojemu Ojcu – Franciszkowi Pyrzowi. Razem z nim od najmłodszych lat uczyłem się rzemiosła na tartaku. Nasza rodzinna firma jest najstarszym tego typu biznesem w okolicy, jej początek sięga okresu międzywojennego.
W latach 90 założyłem własną działalność i opuściłem rodzinny tartak na rzecz założenia własnego. Wraz z moimi synami tworzymy kolejne pokolenie specjalizujące się w tym fachu i staramy się zapewnić Państwu jak najlepszej jakości produkty i usługi. Czekamy w gotowości na Wasze zamówienia.

 

 

Piotr Pyrz

Dane kontaktowe

odwiedź takźe

F.H.U Piotr Pyrz

Nie czekaj, skontaktuj sie z nami!